Pages Menu

Posted on Dec 7, 2021

MEDGENERACIJSKO SODELOVANJE 2021

5. december 2021 Dom starejših občanov Medic Hotel Renče
Letos smo se člani LK Nova Gorica odločili, da v sklopu lionistične akcije na področju medgeneracijskega sodelovanja obiščemo Dom starejših občanov Medic Hotel Renče.
Imeli smo res srečno roko in izbrali prav poseben trenutek – starejše je namreč obiskal pravi sveti Miklavž s spremstvom angelov, pa tudi parkelj ni manjkal.
Osnovnošolci dihajo z domom dihajo z domom in se udeležijo vsake prireditve, da varovancem polepšajo dan. Letos smo se jim pridružili tudi mi. Z največjo možno mero varovalnih ukrepov, nam je bilo omogočeno, da v varni razdalji z nekaterimi stanovalci doma tudi pokramljamo.
Vsi upamo, da se bo prijetno druženje nadaljevalo naslednje leto in da bo pomlad prinesla samo toplo sonce in rožice.

Kako postati član?